Kurs historii sztuki

Poznaj historie malarstwa, rzeźby, architektury...

Zajęcia z egzaminatorem maturalnym z przedmiotu – historia sztuki

Zajęcia prowadzone w pracowni Pencil są dedykowane osobom podchodzącym do egzaminu maturalnego z przedmiotu oraz wszystkim miłośnikom historii sztuki. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez egzaminatora CKE z wieloletnim doświadczeniem. Dzięki indywidualnemu podejściu prowadzącego do uczestników praca jest tak samo efektywna ja w trakcie korepetycji. Zajęcia trwają trzy godziny i odbywają się raz w tygodniu w pracowni na Rynku 10/2 w Bielsku-Białej. Uczestnik w trakcie kursu otrzymuje szereg materiałów dydaktycznych.


Zajęcia w pracowni Pencil – więcej niż korepetycje z historii sztuki

W ramach cyklu zajęć zgodnego z podstawą programową Centralnej Komisji Egzaminacyjnej prowadzone są wykłady, ćwiczenia, konsultacje, próbne egzaminy maturalne. Program pozwala opanować uczestnikowi kursu zakres wiadomości sprawdzany na maturze. Program realizowany jest w ciągu dwóch semestrów.

Podczas zajęć uczestnik:

  • zdobywa wiedzę dzięki, której biegle rozpoznaje style, dzieła i ich autorów
  • dokonuje pełnej analizy dzieł (w tym analizy porównawczej)
  • opisuje zjawiska w sztuce posługując się przykładami
  • wskazuje kontekst historyczny dzieł
  • otrzymuje zadania domowe, które są analizowane i ocenione
  • szczegółowo zapoznaje się z arkuszem egzaminacyjnym i kryteriami oceny

Trwają zapisy.

Kontakt:
504728325
kontakt@kursypencil.pl

Prowadzący zajęcia z historii sztuki

Poznaj prowadzącego zajęcia z historii sztuki.

mgr Renata Barut

Egzaminator maturalny przedmiotu - historia sztuki


Nauczyciel od 30 lat prowadzący zajęcia w szkole ogólnokształcącej oraz szkołach wyższych. Obecnie również egzaminator maturalny z przedmiotu – historia sztuki. W całym dorobku zawodowym – liczne osiągnięcia uczniów w konkursach na szczeblu międzynarodowym, ogólnopolskim, wojewódzkim i niższym. Wysokie wyniki uczniów w egzaminach zewnętrznych. Liczne nagrody: kuratora oświaty, prezydenta miasta, dyrektora szkoły.

Opinie o pracowni Pencil

Zobacz co mówią o nas Ci, którzy nas poznali.
Pani Renata doskonale przygotowała mnie do egzaminu maturalnego z historii sztuki. Absolutna profesjonalistka. Ogrom wiedzy i materiałów. Gorąco polecam.

Agnieszka
Studentka Architektury na PK

Profesjonalne podejście prowadzących gwarantują świetne wyniki na egzaminach. Polecam kursy Pencil tym, którzy marzą o studiowaniu na kierunkach projektowych.

Karolina
Studentka Architektury na PK

Kursy Pencil to gwarancja osobistego podejście prowadzących, konstruktywna krytyka, a także porządna dawka motywacji do pracy. Serdecznie polecam i zachęcam do uczestnictwa w kursach Pencil.

Magdalena
Studentka Architektury na PK

Serdecznie polecam rysunek odręczny pod fachowym okiem prowadzących pracowni Pencil. Gdy miałam wątpliwości odnośnie moich prac/zadań, szybko zostały one rozwiane i wytłumaczone. Jeżeli chodzi o rysunek odręczny bardzo ważne są solidne korekty, na które zawsze mogłam liczyć.

Natalia
Studentka Architektury na PB