Wakacyjne kursy rysunku i malarstwa

Kursy dla hobbystów, przyszłych studentów kierunków artystycznych i najmłodszych.
 

Chcesz nauczyć się czegoś nowego, lubisz rysować albo myślisz o kształceniu się w kierunku artystycznym? Jeżeli tak to przygotowaliśmy coś właśnie dla Ciebie. W te wakacje zapraszamy na dwa równie intensywne kursy rysunku postaci, rysunku i malarstwa oraz nieco mniej intensywny kurs dla młodszych miłośników rysunku i plastycznych eksperymentów. Gwarantujemy miłą i kreatywna atmosferę sprzyjającą pracy twórczej oraz poznawaniu nowych osób. Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach. Pomoc podczas zajęć, wiedzę i dobrą zabawę zapewni kadra od lat pracująca z przyszłymi studentami kierunków artystycznych i hobbystami w każdym wieku.

 

Co powiesz na

WAKACYJNY KURS RYSUNKU POSTACI


Termin I: 25.07-06.08 Termin II: 15.08-27.08

W świecie sztuk plastycznych rysunek figuratywny zajmuje szczególnie ważną pozycję. Nie bez powodu osoby kandydujące na niemal wszystkie kierunki artystyczne muszą wykazać się umiejętnością rysowania postaci. Prawdą bowiem jest, że osoba potrafiąca poprawnie narysować ludzkie ciało poradzi sobie z niemal każdym tematem. Jeżeli zatem chcesz opanować rysunek postaci zapraszamy na jeden z dwóch terminów zajęć.
Kurs dedykowany jest osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Wszystkie spotkania odbędą się z udziałem modela/modelki. Potrzebne przybory oraz papier będą do dyspozycji uczestników na miejscu. Zajęcia prowadzone będą w godzinach popołudniowych od 16:00 do 20:00

Szczegółowe informacje
  

A może

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA


Termin: 04.07-16.07

Wakacyjny kurs rysunku i malarstwa to dobra zabawa, nowe umiejętności i energia cudownych uczestników, których od lat przyciąga nasza pracownia. Podczas zajęć znajdzie się czas na teorię, szkice, martwe natury, prace w plenerze oraz swobodne eksperymentowanie ze śladami i barwami. Osoby początkujące zapoznamy z zasadami kompozycji, perspektywy, konstrukcji. Z kolei z uczestnikami mającymi już odrobinę wprawy zrealizujemy bardziej skomplikowane prace i pochylimy się nad zagadnieniami zgodnymi z indywidualnymi preferencjami.
Kurs dedykowany jest osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia prowadzone będą w godzinach popołudniowych od 17:00 do 21:00

Szczegółowe informacjeTrochę młodszych również zapraszamy na

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA


Termin: 04.07-15.07

Umiejętność rysowania, oraz artystyczny eksperyment, nie dość że jest bardzo przyjemną formą spędzania czasu, ma także pozytywny wpływ na kreatywność, zręczność i skupienie. Jeżeli twoje dziecko lubi rysować, ma zapał do wykonywania kreatywnych rzeczy, jest bardzo pomysłowe, ma ochotę nauczyć się rysować pod okiem profesjonalistów i eksperymentować z różnymi artystycznymi technikami to przygotowaliśmy coś dokładnie dla niego.
Wszystkie spotkania będą koncentrowały się na połączeniu wiedzy z dobrą zabawią i ogólnorozwojową pracą twórczą. Stawiamy w nich na eksperyment i rozwój, oraz przetestowanie różnorakich technik i narzędzi rysunkowych.
Kurs dedykujemy młodziakom w wieku od 8 do 12 lat na różnych poziomach zaawansowania. Potrzebne przybory będą do dyspozycji uczestników na miejscu. Zajęcia prowadzone będą w godzinach od 13:00 do 16:00.

Szczegółowe informacje
 


Ceny kursów wakacyjnych

 

Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: kontakt@kursypencil.pl
oraz pod numerem tel.: 504 728 325

 

Galeria


Opinie o pracowni Pencil

Te i inne opinie znajdziesz również na Google
Kurs prowadzony z pasją, pełen profesjonalizm. Rozwija wyobraźnię, uczy kreatywnego postrzegania świata. Prowadzący motywują, do każdego podchodzą indywidualnie. Świetna atmosfera i niezapomniane wspomnienia. Polecam!

Justyna
Studentka Wzornictwa UP w Krakowie

Kursy Pencil to gwarancja osobistego podejście prowadzących, konstruktywna krytyka, a także porządna dawka motywacji do pracy. Serdecznie polecam i zachęcam do uczestnictwa w kursach Pencil.

Magdalena
Studentka Architektury na PK

Profesjonalne podejście prowadzących gwarantują świetne wyniki na egzaminach. Polecam kursy Pencil tym, którzy marzą o studiowaniu na kierunkach projektowych.

Karolina
Studentka Architektury na PK

Serdecznie polecam rysunek odręczny pod fachowym okiem Adama. Gdy miałam wątpliwości odnośnie moich prac/zadań, szybko zostały one rozwiane i wytłumaczone. Jeżeli chodzi o rysunek odręczny bardzo ważne są solidne korekty, na które zawsze mogłam liczyć.

Natalia
Studentka Architektury na PB

Świetna atmosfera, inspirujący ludzie, zróżnicowane tematy zajęć, kompleksowe przygotowanie do egzaminów na ASP oraz architekturę. Miejsce, gdzie można się naprawdę wiele nauczyć, zawsze liczyć na dobre podpowiedzi i fachową korektę, a przy tym nie zatracić prawdziwej przyjemności z rysowania. Gorąco polecam zarówno przyszłym studentom, jak i pasjonatom!

Balbina
Studentka Wzornictwa ASP Kraków

Najlepsza szkoła rysunku! Polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na architekturę lub ASP. Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze a prowadzący podchodzi do każdej osoby indywidualnie, przez co szkoła ta ma tak dobre wyniki :) Polecam serdecznie!

Wiktoria
Studentka Architektury na PK

Świetny kurs, mili i pomocni prowadzący oraz przede wszystkim rodzinna atmosfera. Każdy uczestnik czuje się wyjątkowo, ponieważ do każdego z osobna prowadzący podchodzą indywidualnie. W ekspresowym tempie przygotowali mnie do egzaminu wstępnego z rysunku. Zdecydowanie polecam!

Dominika
Studentka Architektury Krajobrazu PK

Bardzo dobry kurs. Spotkania z ciekawymi ludźmi, miła atmosfera, profesjonalne podejście do sztuki i kursanta. Polecam chętnym na asp i architekturę.

Natalia
Studentka Grafiki ASP Katowice


Wybór kursu Pencil był moim strzałem w dziesiątkę! Z czystym sercem polecam go każdemu, kto chce być dobrze przygotowanym na egzamin wstępny z rysunku na dowolną uczelnię. W moim przypadku dostałam się na wymarzone studia już po 4 miesiącach uczęszczania na zajęciach!! Organizator łączy bardzo wysoki poziom nauczania ze świetną atmosferą i dobrą zabawą. :)) Nie mogłam lepiej trafić!

Paulina
Studentka Architektury PO

Uczęszczałam na kursy przez rok i lepiej nie mogłam trafić! Dzięki nim dostałam się na upragnione studia artystyczne. Miła atmosfera, profesjonalne podejście do każdego artystycznego kierunku, świetni prowadzący, ciekawe spotkania i wyjazdy na różne uczelnie, koszty też myślę, że na każdą kieszeń... Z całego serca polecam!

Magdalena
Studentka Scenografii UAP

Kurs PENCIL polecam z całego serca dla każdego, kto marzy o studiach architektonicznych. Zajęcia są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Nikt nie jest wypuszczony na głęboką wodę, każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Prowadzący przeznacza dla każdego bardzo dużo czasu i uwagi, co więcej zaraża pasją, którą ogromnie widać na każdym kroku. Po pół roku uczęszczania na zajęcia dostałam się na wymarzony kierunek!

Karolina
Studentka Architektury PŚ

Po roku uczęszczania na zajęcia udało mi się dostać na wymarzone studia. Z przyjemnością brałam udział w zajęciach, które były prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Prowadzący, pełen pasji i profesjonalizmu, indywidualnie podchodził do każdego kursanta. Z czystym sumieniem polecam kurs PENCIL!

Ewa
Studentka Architektury PK