Nie masz jeszcze planów na wakacje 2024? Zapraszamy na

WAKACYJNE KURSY RYSUNKU I MALARSTWA, RYSUNKU POSTACI, PROGRAMU PROCREATE
W BIELSKU-BIAŁEJ NA RYNKU 10

 

Chcesz nauczyć się czegoś nowego, lubisz rysować albo myślisz o kształceniu się w kierunku artystycznym? W te wakacje zapraszamy na kursy rysunku postaci, rysunku i malarstwa oraz kurs rysowania na tablecie w programie Procreate.
Gwarantujemy miłą i kreatywna atmosferę sprzyjającą pracy twórczej oraz poznawaniu nowych osób. Zajęcia prowadzone będą w kameralnych grupach. Pomoc podczas zajęć, wiedzę i dobrą zabawę zapewni kadra od lat pracująca z przyszłymi studentami kierunków artystycznych i hobbystami w każdym wieku.
Zachęcamy do rezerwacji miejsc z wyprzedzeniem. W razie pytań zadzwoń albo napisz.

 

Co powiesz na

WAKACYJNY KURS RYSUNKU POSTACI

TERMIN: 29.07-2.08 5.08-10.08

W świecie sztuk plastycznych rysunek figuratywny zajmuje szczególnie ważną pozycję. Nie bez powodu osoby kandydujące na niemal wszystkie kierunki artystyczne muszą wykazać się umiejętnością rysowania postaci. Prawdą jest, że osoba potrafiąca poprawnie narysować ludzkie ciało poradzi sobie z niemal każdym tematem. Jeżeli zatem lubisz rysować albo myślisz o kształceniu się w kierunku artystycznym i masz trochę czasu w wakacje zapraszamy na intensywny, dwutygodniowy kurs, który może okazać się przełomowym doświadczeniem. Wszystkie spotkania odbędą się z udziałem modela/modelki.
Kurs dedykowany jest osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.


Szczegółowe informacje
  

Albo

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA

TERMIN I: 8.07-12.07 15.07-20.07
TERMIN II: 29.07-2.08 5.08-10.08

Wakacyjny kurs rysunku i malarstwa to dobra zabawa, nowe umiejętności i energia cudownych uczestników, których od lat przyciąga nasza pracownia. Podczas zajęć znajdzie się czas na teorię, szkice, martwe natury, prace w plenerze oraz swobodne eksperymentowanie ze śladami i barwami. Jeżeli zatem lubisz rysować, malować albo myślisz o kształceniu się w kierunku artystycznym i masz trochę czasu w wakacje zapraszamy na intensywny, dwutygodniowy kurs.
Kurs dedykowany jest osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.


Szczegółowe informacjeA może

WAKACYJNY KURS RYSOWANIA NA TABLECIE
(DIGITALPAINTING'U W PROCREATE)

TERMIN I: 15.07-20.07
TERMIN II: 5.08-10.08

Rozwiń swoją kreatywność na wakacyjnym kursie aplikacji Procreate! Jeśli jesteś miłośnikiem twórczego wyrażania siebie i chciałbyś poszerzyć swoje umiejętności artystyczne, to mamy dla Ciebie idealną propozycję. To najpopularniejsza aplikacja do rysowania wykorzystywana przez amatorów i profesjonalistów. Znajomość aplikacji procreate może dać mnóstwo radości, satysfakcji, ale i stworzyć nowe perspektywy zawodowe.
Zajęcia prowadzone są stacjonarnie w pracowni w Bielsku-Białej na Rynku 10/2.
Kurs dedykowany jest osobom w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.


Szczegółowe informacje
  

Zapraszamy również na

WAKACYJNY KURS RYSUNKU I MALARSTWA DLA NAJMŁODSZYCH

TERMIN: 15.07-20.07


Umiejętność rysowania, oraz artystyczny eksperyment, nie dość że jest bardzo przyjemną formą spędzania czasu, ma także pozytywny wpływ na kreatywność, zręczność i skupienie. Jeżeli twoje dziecko lubi rysować, ma zapał do wykonywania kreatywnych rzeczy, jest bardzo pomysłowe, ma ochotę nauczyć się rysować pod okiem profesjonalistów i eksperymentować z różnymi artystycznymi technikami to przygotowaliśmy coś dokładnie dla niego. Zapraszamy na tygodniowy wakacyjny kurs!
Kurs dedykujemy młodziakom w wieku od 8 do 12 lat.


Szczegółowe informacje


CENY KURSÓW WAKACYJNYCH

 

ZGŁOSZENIA


Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem email: kontakt@kursypencil.pl
oraz pod numerem tel.: 504 728 325

 

Galeria

 • szkoła rysunku bielsko
 • rysunek architektoniczny cieszyn żywiec pszczyna
 • kurs przygotowujący kierunek architektura
 • korekta prac konsultacje
 • malarstwo pracownia bielsko pracownia artystyczna
 • wykłady o sztuce bielsko
 • zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży bielsko
 • zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych bielsko
 • nauka malowania bielsko zajęcia artystyczne
 • zajęcia z rysunku i malarstwa dla dorosłych bielsko
 • zajęcia z historii sztuki cieszyn pszczyna żywiec
 • egzamin w liceum plastycznym bielsko-biała cieszyn
 • bielsko rynek szkoła rysunku 3
 • rysunek architektoniczny cieszyn żywiec pszczyna
 • kurs przygotowujący do studiów architektonicznych

Opinie o pracowni Pencil

Te i inne opinie znajdziesz również na Google
Kurs prowadzony z pasją, pełen profesjonalizm. Rozwija wyobraźnię, uczy kreatywnego postrzegania świata. Prowadzący motywują, do każdego podchodzą indywidualnie. Świetna atmosfera i niezapomniane wspomnienia. Polecam!

Justyna
Studentka Wzornictwa UP w Krakowie

Kursy Pencil to gwarancja osobistego podejście prowadzących, konstruktywna krytyka, a także porządna dawka motywacji do pracy. Serdecznie polecam i zachęcam do uczestnictwa w kursach Pencil.

Magdalena
Studentka Architektury na PK

Profesjonalne podejście prowadzących gwarantują świetne wyniki na egzaminach. Polecam kursy Pencil tym, którzy marzą o studiowaniu na kierunkach projektowych.

Karolina
Studentka Architektury na PK

Serdecznie polecam rysunek odręczny pod fachowym okiem Adama. Gdy miałam wątpliwości odnośnie moich prac/zadań, szybko zostały one rozwiane i wytłumaczone. Jeżeli chodzi o rysunek odręczny bardzo ważne są solidne korekty, na które zawsze mogłam liczyć.

Natalia
Studentka Architektury na PB

Świetna atmosfera, inspirujący ludzie, zróżnicowane tematy zajęć, kompleksowe przygotowanie do egzaminów na ASP oraz architekturę. Miejsce, gdzie można się naprawdę wiele nauczyć, zawsze liczyć na dobre podpowiedzi i fachową korektę, a przy tym nie zatracić prawdziwej przyjemności z rysowania. Gorąco polecam zarówno przyszłym studentom, jak i pasjonatom!

Balbina
Studentka Wzornictwa ASP Kraków

Najlepsza szkoła rysunku! Polecam wszystkim, którzy chcą dostać się na architekturę lub ASP. Zajęcia odbywają się w świetnej atmosferze a prowadzący podchodzi do każdej osoby indywidualnie, przez co szkoła ta ma tak dobre wyniki :) Polecam serdecznie!

Wiktoria
Studentka Architektury na PK

Świetny kurs, mili i pomocni prowadzący oraz przede wszystkim rodzinna atmosfera. Każdy uczestnik czuje się wyjątkowo, ponieważ do każdego z osobna prowadzący podchodzą indywidualnie. W ekspresowym tempie przygotowali mnie do egzaminu wstępnego z rysunku. Zdecydowanie polecam!

Dominika
Studentka Architektury Krajobrazu PK

Bardzo dobry kurs. Spotkania z ciekawymi ludźmi, miła atmosfera, profesjonalne podejście do sztuki i kursanta. Polecam chętnym na asp i architekturę.

Natalia
Studentka Grafiki ASP Katowice


Wybór kursu Pencil był moim strzałem w dziesiątkę! Z czystym sercem polecam go każdemu, kto chce być dobrze przygotowanym na egzamin wstępny z rysunku na dowolną uczelnię. W moim przypadku dostałam się na wymarzone studia już po 4 miesiącach uczęszczania na zajęciach!! Organizator łączy bardzo wysoki poziom nauczania ze świetną atmosferą i dobrą zabawą. :)) Nie mogłam lepiej trafić!

Paulina
Studentka Architektury PO

Uczęszczałam na kursy przez rok i lepiej nie mogłam trafić! Dzięki nim dostałam się na upragnione studia artystyczne. Miła atmosfera, profesjonalne podejście do każdego artystycznego kierunku, świetni prowadzący, ciekawe spotkania i wyjazdy na różne uczelnie, koszty też myślę, że na każdą kieszeń... Z całego serca polecam!

Magdalena
Studentka Scenografii UAP

Kurs PENCIL polecam z całego serca dla każdego, kto marzy o studiach architektonicznych. Zajęcia są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Nikt nie jest wypuszczony na głęboką wodę, każdy kursant jest traktowany indywidualnie. Prowadzący przeznacza dla każdego bardzo dużo czasu i uwagi, co więcej zaraża pasją, którą ogromnie widać na każdym kroku. Po pół roku uczęszczania na zajęcia dostałam się na wymarzony kierunek!

Karolina
Studentka Architektury PŚ

Po roku uczęszczania na zajęcia udało mi się dostać na wymarzone studia. Z przyjemnością brałam udział w zajęciach, które były prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze. Prowadzący, pełen pasji i profesjonalizmu, indywidualnie podchodził do każdego kursanta. Z czystym sumieniem polecam kurs PENCIL!

Ewa
Studentka Architektury PK