Rok 2018 to

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH KURSANTÓW!

Rok szkolny 2017/2018 został zwieńczony doskonałymi wynikami kursantów zdających na wybrane przez siebie wydziały architektury i ASP. Podobnie jak w latach ubiegłych możemy pochwalić się 100% zdawalnością egzaminów na wydziałach architektury. Nie jest to jednak jedyny powód do radości, jaki mamy.

Nasi kursanci z egzaminu na architekturę na Politechnice Śląskiej osiągnęli najwyższe wyniki ze wszystkich zdających! Zuzanna Wojciech i Bartek Szczyrk zajęli pierwsze miejsce uzyskując tą samą ilość 187 punktów na 200. Zuza, jako jedyna osoba osiągnęła maksymalną ilość punktów za jedno z zadań egzaminacyjnych. W pierwszej dziesiątce najlepiej ocenionych znalazł się również Kuba Jopek oraz Kacper Śpiewak. 13 miejsce zajęła Martyna Kotulek.
Równie dobrze nasi kursanci wypadli na egzaminach na Politechnice Krakowskiej. W Krakowie najwyższe wyniki osiągnęli Bartek Szczyrk (5 i 5,5), Martyna Kotulek (5 i 5) oraz Magdalena Fuchs, która za rysunek z wyobraźni otrzymała bardzo rzadko przyznawaną 6! Madzia wraz z Zuzą zdawały również egzaminy na architekturę na Politechnice Poznańskiej. Madzia otrzymała 400, a Zuza 450 na 500pkt. co zagwarantowało im niemal niezależnie od wyników z matury miejsce wśród studentów wydziału. Nasi kursanci w tym roku dostali się także na architekturę na Politechnice Wrocławskiej oraz Opolskiej.

Dumni możemy być również z naszych kursantów, z którymi pracowaliśmy w ramach przygotowań do egzaminów na wydziałach artystycznych i ASP. Absolwenci kursu w tym roku rozpoczną studia na kierunkach: wzornictwo, grafika, projektowanie gier, projektowanie ubioru na uczelniach takich jak ASP w Katowicach, ASP w Łodzi, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, Uniwersytet Śląski, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie.

Wyniki w roku 2023
Wyniki kursantów w 2022
Wyniki kursantów w 2020
Wyniki kursantów w 2019