Szkolenia Adobe

Trwają zapisy.

Kurs projektowania 2D
(Photoshop, Illustrator, InDesign)

Kursy najbardziej popularnego oprogramowania do projektowania graficznego.

Programy Adobe

Producent Adobe jest niekwestionowanym liderem na rynku programów do tworzenia grafiki cyfrowej. Programy takie jak Photoshop, Iliustrator i In Design są narzędziami wykorzystywanymi przez profesjonalistów i hobbystów. Programy są powszechnie wykorzystywane w każdej branży, nie tylko związanej z projektowaniem. Dzięki temu umiejętności biegłego posługiwania się programami są doceniane u osób na wszystkich stanowiskach.

Strona Adobe


Uczestnicy kursu

Kurs dedykowany jest osobom rozpoczynającym swoją przygodę z programami Adobe oraz tym, którzy chcieliby osiągną jeszcze wyższy poziom i poznać triki pozwalające osiągać jeszcze lepsze efekty w jeszcze krótszym czasie. Dzięki małym grupom, każdy uczestnik kursu Photoshop, InDesign i Illustrator otrzymuje pełne wsparcie prowadzącego i jest prowadzony indywidualnie.

Prowadzone kursy

Prowadzimy szkolenia, na których pokazujemy jak obsługiwać i w pełni korzystać programy:

Kursy szczególnie polecamy:

+

Kandydatom na kierunki projektowe


Programy z pakietu Adobe podobnie jak programy służące do modelowania są podstawowymi narzędziami pracy każdego grafika, architekta i projektanta. Poziom ich opanowania przekłada się na efekt końcowy wszelkich prac projektowych. Służą nie tylko do projektowania graficznego, obróbki zdjęć ale i postprodukcji wizualizacji, tworzenia plansz i prezentacji. Opanowania programów Adobe oczekuje się już na samym początku studiów.
+

Studentom kierunków projektowych


Umiejętność posługiwania się programami takimi jak Photoshop czy Illustrator bardzo często stanowi wymóg dla osób ubiegających się o staż w agencjach i biurach projektowych. Uczestnicząc w 20 godzinnym kursie zaoszczędzisz setki godzin, które w przeciwnym razie stracisz wielokrotnie poszukując pożądanych funkcji lub wykonują czynności na około. Opanuj programy na poziomie expert, zyskaj pewność siebie i baw się projektując.

+

Architektom i projektantom


Narzędzia Adobe jeszcze nigdy w historii nie rozwijały się tak szybko. Chcą nadążyć za pędzącym postępem, być o krok przed konkurencją musimy się nieustannie kształcić. Często pochłaniają nas bieżące sprawy i tylko dzięki pracy z ekspertem możemy szybko poznać nowe możliwości oprogramowania.
+

I wszystkim innym…


Niezależnie od tego co chcesz robić, na jakim stanowisku pracować szybko docenisz nowe umiejętności. Wyręczysz grafika lub usprawnisz swoją współpracę z nim. Samodzielnie przygotujesz profesjonalne, designerskie CV, portfolio, plakaty i wiele innych. Program Photoshop i Ilustrator to również doskonała zabawa. Obrabiaj zdjęcia, twórz fotomontaże i doskonałe materiały na potrzeby prowadzonych profili w mediach społecznościowych.
  • roll-up
  • postermockup2
  • luminimal_logo
  • adobe kurs photoshop illustrator
  • adobe kurs 2
  • businessinn
  • esteem card
  • logo okk

Dlaczego warto wziąć udział w kursie Adobe?

Dowiedz się jak wyglądają zajęcia i co możesz zyskać biorąc udział w warsztatach.


Opinie o pracowni Pencil

Zobacz co mówią o nas Ci, którzy nas poznali.
Profesjonalne podejście prowadzących gwarantują świetne wyniki na egzaminach. Polecam kursy Pencil tym, którzy marzą o studiowaniu na kierunkach projektowych

Karolina
Studentka Architektury na PK

Kursy Pencil to gwarancja osobistego podejście prowadzących, konstruktywna krytyka, a także porządna dawka motywacji do pracy. Serdecznie polecam i zachęcam do uczestnictwa w kursach Pencil.

Magdalena
Studentka Architektury na PK

Zajęcia rysunku z Adamem zawsze odbywały się w przyjaznej atmosferze, korekty były dokładne, a błędy od razu omawiane i poprawiane wraz z kursantem. Kadra prowadzących potrafił zmotywować i zachęcić do pracy.

Patrycja
Studentka Architektury na PK

Serdecznie polecam rysunek odręczny pod fachowym okiem prowadzących pracowni Pencil. Gdy miałam wątpliwości odnośnie moich prac/zadań, szybko zostały one rozwiane i wytłumaczone. Jeżeli chodzi o rysunek odręczny bardzo ważne są solidne korekty, na które zawsze mogłam liczyć.

Natalia
Studentka Architektury na PB